Resultatbørs

Norsk fotball, internasjonal fotball, tennis

NORSK FOTBALL
2. divisjon avd. 3:

Bærum - Pors Grenland 4-3.

2. divisjon avd. 4:

Haugesund 2. lag - Randaberg 3-1.

2. divisjon avd. 5:

Ny-Kronhborg - Brann 2. lag 1-3.

INTERNASJONAL FOTBALL
Østerriksk eliteserie, 6. runde:

Salzburg - Bregenz 0-1, LASK Linz - Graz 1-3, Lustenau - Tirol 1-3, Sturm Graz - Ried 2-1.

TENNIS
NM , Nordstrand i Oslo:
Menn single, 2. runde:

Atle Arntzen, HTK - Philip Riise-Hansen, Bygdøy w.o. (Riise-Hansen trakk seg), Fredrik Sundsten - OTK - Lars Hjarrand, OTK 0-6, 6-1, 6-2, Marius Lunde, NTK - Lasse Kjønstad, NTK 6-1, 6-0, Helge Røsjø, NTK - Per Erik Karlsson, HTK 6-3, 4-6, 6-4.

1. runde:

Stian Boretti, OTIK - Fredrick Haarr, HTK 6-0, 6-2, Christoffer Wroll-Hagen, OTK - Bård Rognlien, NTK 6-4, 6-2, Lars Ranger, Grefsen - Jørgen Arnesen, HTK 6-3, 6-1, Øyvind Alver, Lillehammer - Nandor Veres, Njård 6-3, 6-4, Ola Bentzen, Grefsen - Geir Talseth, Stabekk 6-2, 6-2, Joachim Lien, HTK - Marcus Andresen, NTK 6-4, 3-6, 6-2, Pål Eirik Berger, Drammen - Thomas Grønn, OTK 5-7, 6-4, 7-5, Stig Tore Strøm, Golia - Marius Bæhler, OTK 6-4, 7-5, Riise-Hansen - Jens Pilgram Larsen, Njård 3-6, 6-4, 7-6, Arntzen - Egil Aanonsen, Njård 6-2, 6-1, Sundsten - Axel Elvik, HTK 6-4, 6-4, Hjarrand - Karl Henrik Bredvold, NTK 6-1, 4-6, 6-2, Lunde - Fredrik Karlsen, Golia 6-4, 6-2, Kjønstad - Birger Søiland, Jar 6-4, 6-2, Karlsson - Thomas Heyerdahl, OTK 6-0, 6-4, Røsjø - Harald Rygh, Mjøndalen 6-2, 6-2.

Kvinner single, 1. runde:

Caroline Tidemann, HTK - Tuva M. Hegna, HTK 6-0, 6-0, Bente Grina, Sarpsborg - Helle Gimming, OTK 6-1, 1-6, 7-6, Christina Solli, OTK - Benedikte Ask Kristiansen 6-4, 6-2, Kristine Bech-Holte, HTK - Anne B. Svae, Eiksmarka 6-3, 6-4, Trine Lise Juliussen, Ullern - Maria Qvigstad, HTK 6-0, 6-2, Rikke Tobiasson, NTK - Nina Einarsen 6-0, 6-0, Birgitte Brubakken, OTK - Charlotte Talseth, Stabekk 6-3, 6-4, Karin Hjelle, Heming - Maria O. Huus, Furuset 6-3, 6-2, Cathinka Steen, OTK - Anna Karine Mykland, Eiksmarka 6-4, 5-7, 7-6, Birgitte Boge, UTK - Hanne Kroken, Stabekk 6-2, 6-3, Åshild Fjellheim, NTK - Sølvi Watson, Hamar 3-6, 6-1, 6-1, Anne C. Valle, Stabekk - Therese Bakke, HTK 6-3, 4-6, 6-4, Ina Sartz, OTK - Vivi F. Lilltvedt, HTK 6-2, 6-1, Nina Sartz Knudsen - Hilde Janssen, Asker 7-5, 1-6, 6-2, Irene O. Nilsen, Bergen - Maria Alnæs, NTK 6-3, 6-0, Marianne Bakken, OTK - Anette Steen, HTK 6-2, 6-4.