Resultatbørs

Sykkel

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan inneholde utdatert informasjon

SYKKEL

NM tempo:

Kvinner: 1) Solrun Flatås, J/H Sykkel 44.16,7, 2) Jorunn Kvalø, Trondhjems 0.16,2 min. bak, 3) Gunn-Rita Dahle, Sola 0.16,9, 4) Wenche Stensvold, Nesset 1.30,5, 5) Linn Torp, Eidsvoll 1.49,8, 6) Cecilie Christiansen, Glåmdal/Nittedal 2.34,7.

Kvinner, junior: 1) Helene Tveter, Sandefjord 15.48,3, 2) Tone Espedahl Walsaaker, Sandnes 1.05,0 min. bak, 3) Andrea Antonsen, Fredrikstad 1.41,0, 4) Louise Venteim, Grenland 1.42,0.

Menn, junior: 1) Lars Petter Nordhaug, Tønsberg 28.16,6, 2) Andreas Molandsveen, Ringerike 0.04,3 min. bak, 3) Anders Christiansen, Glåmdal/Nittedal 0.20,5, 4) Stian André Risberg, Ringerike 0.21,4, 5) Espen Jogert, Glåmdal/Nittedal 0.29,4, 6) Bård Strærkebye Pettersen, Ringerike 0.38,7.

Sykkelrittet Route du Sud:

3. etappe, Maison du Sidobre-Saint-Salvy-de-la-Balme - Saint-Gaudens (206 km): 1) Laurent Roux, Frankrike (Jean Delatour) 4.54.13, 2) Andrej Kivilev, Kasakhstan (Cofidis) 0-35 min. bak, 3) Francisco Mancebo Perez, Spania (ibanesto) samme tid, 4) Jens Voigt, Tyskland (Crédit Agricole) s.t., 5) Beno*it Salmon, Frankrike (Ag2r Prevoyance) s.t., 6) Jakob Storm Piil, Danmark (CSC World-Online) 0.38, 7) Tomasz Brozyna, Polen (ibanesto) 0.41, 8) Serge Baguet, Belgia (Lotto-Adeco) 0.45, 9) Massimiliano Lelli, Italia (Cofidis) s.t., 10) Aleksandre Botsjarov, Russland (Ag2r Prevoyance) 0.49.

For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn

Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.

Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer