Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Sport

Mer
Min side Logg ut

Resultater i Beitosprinten

Beitosprinten langrenn i klassisk i helgen:

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

Sjokkseier på Beitostølen

Menn, 10 km:

1) Håvard Bjerkeli, Isfjorden 22.36,9, 2) Kristen Skjeldal, Bulken 22.37,7, 3) Ole Einar Bjørndalen, Byåsen 22.45,9, 4) Johann Muehlegg, Spania 22.48,6, 5) Anders Aukland, Oseberg 22.48,8, 6) Frode Estil, Byåsen 22.49,3, 7) Frode Andresen, Hønefoss 22.54,3, 8) Thomas Alsgaard, Eidsvold 23.06,5, 9) Tore Ruud Hofstad, Lillehammer 23.10,6, 10) Håvard Skorstad, Marine Alpine 23.18,4,

11) Tore Bjonviken, Fossum 23.22,1, 12) Tor Halvor Bjørnstad, Voss 23.26,1, 13) Tor Arne Hetland, Byåsen 23.27,8, 14) Trond Einar Elden, Strindheim 23.34,9, 15) Remi Andersen, Kjelsås 23.36,2, 16) Håvard Solbakken, Tromsdalen 23.38,2, 17) Lars Berger, Byåsen 23.42,1, 18) Geir Ludvig Aasen, Oddersaa/Sirdal 23.46,3, 19) Mitsup Horigome, Japan 23.46,5, 20) John Kristian Dahl, Kirkenes & Omegn 23.47,1,

21) Hiroshi Kudo, Japan 23.49,8, 22) Øystein Andersen, Vindbjart/Sirdal 23.51,8, 23) Morten Brørs, Steinkjer 23.52,0, 24) Jens Arne Svartedal, Trøsken 23.53,6, 25) Jørgen Aukland, Oseberg 23.58,4, 26) Ola Rygg, Byåsen 23.59,1, 27) Takehiko Shimada, Japan 23.59,6, 28) Espen Harald Bjerke, Lillehammer 24.04,5, 29) Stig Rune Kveen, Strindheim 24.06,5, 30) Roger Mohaugen, Nannestad 24.07,5,

31) Kjetil Juul Pedersen, Magnor 24.09,3, 32) Espen Emanuelsen, Nordli 24.11,2, 33) John Anders Gaustad, Hamar 24.11,9, 34) Tomio Kanamaru, Japan 24.12,0, 35) Hans martin Gjerdrem, Valldal og Frode Pedersen, Kjelsås 24.17,1, 37) Martin Møller, Byåsen 24.18,8, 38) Krister Trondsen, Byåsen 24.22,2, 39) Jimmy Vika, Magnor 24.25,1, 40) Svein Tore Sinnes, Tonstad/Sirdal 24.25,6,

41) Jan Egil Andresen, Hamar 24.26,7, 42) Anders Hallingstad, Kjelsås 24.29,7, 43) Brynjar Skjærli, Lillehammer 24.30,4, 44) Arve Skåren, Byåsen 24.31,8, 45) Rune Torseth, Kjelsås 24.41,2, 46) Lars Bergerud, Ringkollen 24.42,2, 47) Sjur Børsheim, Kjelsås 24.43,0, 48) Hallgeir Bratberg, Kjelsås 24.47,2, 49) Hans Leithe, Moen 24.50,8, 50) Svein Tore Tørres, Røros 24.54,5.

Lørdag, 15 km:

1) Odd-Bjørn Hjelmeset, Fjellhug-Vereide 37.25,8, 2) Espen Bjervig, Oseberg 37.26,3, 3) Tore Bjonviken, Fossum 37.26,4, 4) Anders Aukland, Oseberg 37.27,1, 5) Håvard Skorstad, Norge 37.38,7, 6) Kristen Skjeldal, Bulken 37.41,5, 7) Johann Mühlegg, Spania 37.48,6, 8) Frode Estil, Byåsen 37.54,4, 9) Erling Jevne, Øyer/Tretten 38.02,0, 10) Thomas Alsgaard, Eidsvold Værk 38.13,8,

11) Jens Arne Svartedal, Trøsken 38.19,2, 12) Tor Arne Hetland, Byåsen 38.24,3, 13) Øystein Andersen, Vindbjart/Sirdal 38.58,1, 14) Espen Emanuelsen, Nordli 38.59,5, 15) Tomio Kanamaru, Japan 39.24,1, 16) Geir Ludvig Aasen, Oddersaa/Sirdal 39.33,4, 17) John Anders Gaustad, Hamar 39.34,8, 18) Remi Andersen, Kjelsås 39.35,1, 19) Krister Trondsen, Byåsen og Espen Harald Bjerke, Lillehammer 39.36,1,

21) Tore Olsen, Nordreisa 39.38,7, 22) Håvard Bjerkeli, Isfjorden 39.41,3, 23) Tore Ruud Hofstad, Lillehammer 39.50,7, 24) Hiroshi Kudo, Japan 39.58,9, 25) Rune Torseth, Kjelsås 40.05,6, 26) Roger Mohaugen, Nannestad 40.11,1, 27) Stig Rune Kveen, Strindheim 40.13,7, 28) Svein Tore Sinnes, Tonstad/Sirdal 40.21,3, 29) Håvard Solbakken, Tromsdalen 40.21,9, 30) Per Morten Hvattum, Gran 40.24,3,

31) Trond Iversen, Mjøndalen 40.31,2, 32) Anders Hallingstad, Kjelsås 40.35,7, 33) Jan Egil Andresen, Hamar 40.41,3, 34) Arve Skåren, Byåsen 40.44,6, 35) Roar Hjelmeset, Fjellhug-Vereide/Hyen 40.49,5, 36) Daichi Azegami, Japan 40.56,9, 37) Svein Tore Tørres, Røros 41.03,0, 38) Henning Dybendal, Bakke 41.06,1, 39) Roger Aa Djupvik, Fjellhug-Vereide/Hyen 41.09,1, 40) Kjetil Juul Pedersen, Magnor 41.10,9,

41) Jørgen Aukland, Oseberg 41.11,1, 42) Sjur Børsheim, Kjelsås 41.19,3, 43) Inge Aardal, Jølster 41.27,1, 44) Håvard Selseng, Sogndal 41.28,9, 45) Ola Rygg, Byåsen 41.34,7, 46) Amund Hansen, Nes 41.35,1, 47) Jan Ole Fuglem, Strindheim 41.38,3, 48) Hallgeir Bratberg, Kjelsås 41.44,2, 49) Torbjørn Kjerstadmo, Strindheim 41.47,1, 50) Takehiko Shimada, Japan 42.15,7.

Kvinner, 5 km:

1) Anita Moen, Trysilguttene 12.23,8, 2) Hilde G. Pedersen, Nybygda 12.24,4, 3) Vibeke Skofterud, Slitu 12.32,4, 4) Bente Skari, Nittedal 12.40,4, 5) Maj Helen Sorkmo, Os 12.41,2, 6) Tina Bay, Korlevoll 12.48,5, 7) Kine Beate Bjørnås, Varden 12.59,6, 8) Jannike Østby Ski & FK Lyn 13.04,9, 9) Jannike Øyen, Byåsen 13.05,0, 10) Ine Vigernæs, Ski & FK Lyn 13.08,4,

11) Marit Bjørgen, Rognes 13.10,2, 12) Marit Roaldset, Molde & Omegn 13.11,6, 13) Natalie Santer, Italia 13.11,9, 14) Eva Kjerstadmo, Strindheim 13.19,5, 15) Fumiko Aoki, Japan 13.19,6, 16) Ingrid Narum, Sogndal 13.20,5, 17) Anja Veum, Lillehammer 13.22,9, 18) Cecilie Risvoll, Tromsdalen 13.24,8, 19) Anita Olsen Katnosa, Gran 13.24,9, 20) Rønnaug Schei, Stadsbygd 13.28,1,

21) Guri Knotten, Byåsen 13.33,3, 22) Kumiko Yokoyama, Japan 13.36,0, 23) Laila Selbæk, Nor 13.36,4, 24) Chizuru Soneta, Japan 13.41,4, 25) Tove Andersen, Varden 13.48,0, 26) Hanne Pettersen, Tromsdalen 13.49,9, 27) Tora Berger, Dombås 13.58,2, 28) Miia Tuovila, Sør-Fron 14.06,8, 29) Marit Kristine Smedsrud, Eiker Kvikk 14.13,9, 30) Henriette Ansteinsson, Sjåstad/Vestre 14.14,4,

31) Ingvild Aass, Østre Toten 14.19,1, 32) Jori Mørkve, Eldar 14.38,4, 33) Brita Cecilie Mustad, Hauken 15.10,2, 34) Siw Kristin Vestengen, Ski &FK Lyn 17.25,4, 35) Franziska Becskehazy, Brasil 33.05,3.

Lørdag, 10 km:

1) Bente Skari, Nittedal 27.41,1, 2) Anita Moen, Trysilgutten 28.08,1, 3) Vibeke Skofterud, Slitu 28.23,8, 4) Hilde Gjermundshaug Pedersen, Nybygda 28.35,0, 5) Marit Bjørgen, Rognes 28.41,5, 6) Tina Bay, Korlevoll 28.52,7, 7) Bente Roaldset, Molde og Omegn 29.31,4, 8) Ine Wigernæs, Lyn 29.39,5, 9) Maj Helen Sorkmo, Os 29.49,3, 10) Tine Beate Bjørnås, Varden 29.50,0,

11) Jannike Øyen, Byåsen 29.52,0, 12) Eva Kjerstadmo, Strindheim 50.10,8, 13) Jannike Østby, Lyn 30.21,1, 14) Trude Madsen, Bærums Verk 30.28,7, 15) Chizuru Soneta, Japan 30.31,8, 16) Fumiko Aoki, Japan 30.34,1, 17) Kumiko Yokoyama, Japan 31.18,4, 18) Tove Andersen, Varden 31.27,7, 19) Laila Selbæk, Nor 31.36,2, 20) Anja Weum, Lillehammer 31.41,2,

21) Ingvild Aass, Østre Toten 32.15,0, 22) Miia Tuovila, Finland 32.24,8.

(NTB)

Hele Norges coronakart