Se kampoppsettet i 2.divisjon

Hvem rykker opp og ned?

2.divisjon avdeling 1:

Runde 1

17.04. Åmot - Tollnes

17.04. Notodden - Årdal

17.04. Bærum - Sprint-Jeløy

17.04. FK Tønsberg - Drøbak/Frogn

18.04. Odd Grenland 2 - Ørn-Horten

18.04. Stabæk 2 - Lørenskog

Se kampoppsettet i 2.divisjon

18.04. Sarpsborg - Vålerenga 2

Runde 2

22.04. Sprint-Jeløy - Åmot

22.04. Lørenskog - Sarpsborg

22.04. Ørn-Horten - Notodden

22.04. Tollnes - FK Tønsberg

24.04. Vålerenga 2 - Bærum

24.04. Årdal - Stabæk 2

24.04. Drøbak/Frogn - Odd Grenland 2

Runde 3

29.04. Tollnes - Sprint-Jeløy

29.04. Notodden - Drøbak/Frogn

29.04. Sarpsborg - Årdal

29.04. Bærum - Lørenskog

01.05. FK Tønsberg - Odd Grenland 2

01.05. Åmot - Vålerenga 2

01.05. Stabæk 2 - Ørn-Horten

Runde 4

06.05. Lørenskog - Åmot

06.05. Årdal - Bærum

06.05. Ørn-Horten - Sarpsborg

06.05. Sprint-Jeløy - FK Tønsberg 

08.05. Drøbak/Frogn - Stabæk 2

08.05. Odd Grenland 2 - Notodden

08.05. Vålerenga 2 - Tollnes

Runde 5

14.05. Åmot - Årdal

14.05. Tollnes - Lørenskog

14.05. Sprint-Jeløy - Vålerenga 2

14.05. Stabæk 2 - Odd Grenland 2

Artikkelen fortsetter under annonsen

14.05. Sarpsborg - Drøbak/Frogn

14.05. Bærum - Ørn-Horten

14.05. FK Tønsberg - Notodden

Runde 6

20.05. Lørenskog - Sprint-Jeløy

20.05. Årdal - Tollnes

20.05. Ørn-Horten - Åmot

20.05. Drøbak/Frogn - Bærum

22.05. Odd Grenland 2 - Sarpsborg

22.05. Notodden - Stabæk 2

22.05. Vålerenga 2 - FK Tønsberg

Runde 7

27.05. Åmot - Drøbak/Frogn

27.05. Tollnes - Ørn-Horten

27.05. Sprint-Jeløy - Årdal

27.05. Sarpsborg - Notodden

29.05. Vålerenga 2 - Lørenskog

29.05. Bærum - Odd Grenland 2

29.05. FK Tønsberg - Stabæk 2

Runde 8

03.06. Ørn-Horten - Sprint-Jeløy

03.06. Drøbak/Frogn - Tollnes

03.06. Lørenskog - FK Tønsberg

03.06. Notodden - Bærum

06.06. Stabæk 2 - Sarpsborg

06.06. Årdal - Vålerenga 2

06.06. Odd Grenland 2 - Åmot

Runde 9

10.06. Åmot - Notodden

10.06. Tollnes - Odd Grenland 2

10.06. Sprint-Jeløy - Drøbak/Frogn

10.06. Vålerenga 2 - Ørn-Horten

10.06. Lørenskog - Årdal

10.06. Bærum - Stabæk 2

10.06. FK Tønsberg - Sarpsborg

Runde 10

17.06. Ørn-Horten - Lørenskog

17.06. Drøbak/Frogn - Vålerenga 2

17.06. Odd Grenland 2 - Sprint-Jeløy

17.06. Notodden - Tollnes

17.06. Stabæk 2 - Åmot

17.06. Sarpsborg - Bærum

17.06. Årdal - FK Tønsberg

Runde 11

24.06. Åmot - Sarpsborg

24.06. Tollnes - Stabæk 2

24.06. Sprint-Jeløy - Notodden

24.06. Vålerenga 2 - Odd Grenland 2

24.06. Lørenskog - Drøbak/Frogn

24.06. Årdal - Ørn-Horten

24.06. FK Tønsberg - Bærum

Runde 12

01.07. Drøbak/Frogn - Årdal

01.07. Sarpsborg - Tollnes

01.07. Bærum - Åmot

01.07. FK Tønsberg - Ørn-Horten

03.07. Odd Grenland 2 - Lørenskog

03.07. Notodden - Vålerenga 2

03.07. Stabæk 2 - Sprint-Jeløy

Runde 13

08.07. Tollnes - Bærum

08.07. Sprint-Jeløy - Sarpsborg

08.07. Vålerenga 2 - Stabæk 2

08.07. Lørenskog - Notodden

08.07. Årdal - Odd Grenland 2

08.07. Ørn-Horten - Drøbak/Frogn

08.07. Åmot - FK Tønsberg 

Runde 14

29.07. Tollnes - Åmot

29.07. Årdal - Notodden

29.07. Sprint-Jeløy - Bærum

29.07. Drøbak/Frogn - FK Tønsberg 

31.07. Ørn-Horten - Odd Grenland 2

31.07. Lørenskog - Stabæk 2

31.07. Vålerenga 2 - Sarpsborg

Runde 15

05.08. Åmot - Sprint-Jeløy

05.08. Sarpsborg - Lørenskog

05.08. Notodden - Ørn-Horten

05.08. FK Tønsberg - Tollnes

07.08. Bærum - Vålerenga 2

07.08. Stabæk 2 - Årdal

07.08. Odd Grenland 2 - Drøbak/Frogn

Runde 16

12.08. Sprint-Jeløy - Tollnes

12.08. Drøbak/Frogn - Notodden

12.08. Årdal - Sarpsborg

12.08. Lørenskog - Bærum

14.08. Odd Grenland 2 - FK Tønsberg

14.08. Vålerenga 2 - Åmot

14.08. Ørn-Horten - Stabæk 2

Runde 17

19.08. Tollnes - Vålerenga 2

19.08. Åmot - Lørenskog

19.08. Bærum - Årdal

19.08. Sarpsborg - Ørn-Horten

19.08. Stabæk 2 - Drøbak/Frogn

19.08. Notodden - Odd Grenland 2

19.08. FK Tønsberg - Sprint-Jeløy

Runde 18

26.08. Årdal - Åmot

26.08. Lørenskog - Tollnes

26.08. Drøbak/Frogn - Sarpsborg

26.08. Ørn-Horten - Bærum

26.08. Notodden - FK Tønsberg 

28.08. Vålerenga 2 - Sprint-Jeløy

29.08. Odd Grenland 2 - Stabæk 2

Runde 19

02.09. Sprint-Jeløy - Lørenskog

02.09. Tollnes - Årdal

02.09. Åmot - Ørn-Horten

02.09. Bærum - Drøbak/Frogn

02.09. Sarpsborg - Odd Grenland 2

02.09. Stabæk 2 - Notodden

02.09. FK Tønsberg - Vålerenga 2

Runde 20

09.09. Drøbak/Frogn - Åmot

09.09. Ørn-Horten - Tollnes

09.09. Årdal - Sprint-Jeløy

09.09. Notodden - Sarpsborg

11.09. Lørenskog - Vålerenga 2

11.09. Odd Grenland 2 - Bærum

12.09. Stabæk 2 - FK Tønsberg

Runde 21

16.09. Sprint-Jeløy - Ørn-Horten

16.09. Tollnes - Drøbak/Frogn

16.09. Bærum - Notodden

16.09. FK Tønsberg - Lørenskog

18.09. Vålerenga 2 - Årdal

18.09. Åmot - Odd Grenland 2

18.09. Sarpsborg - Stabæk 2

Runde 22

23.09. Notodden - Åmot

23.09. Drøbak/Frogn - Sprint-Jeløy

23.09. Årdal - Lørenskog

23.09. Sarpsborg - FK Tønsberg 

25.09. Odd Grenland 2 - Tollnes

25.09. Ørn-Horten - Vålerenga 2

25.09. Stabæk 2 - Bærum

Runde 23

30.09. Lørenskog - Ørn-Horten

30.09. Tollnes - Notodden

30.09. Bærum - Sarpsborg

30.09. FK Tønsberg - Årdal

01.10. Vålerenga 2 - Drøbak/Frogn

02.10. Sprint-Jeløy - Odd Grenland 2

02.10. Åmot - Stabæk 2

Runde 24

07.10. Sarpsborg - Åmot

07.10. Stabæk 2 - Tollnes

07.10. Notodden - Sprint-Jeløy

07.10. Odd Grenland 2 - Vålerenga 2

07.10. Drøbak/Frogn - Lørenskog

07.10. Ørn-Horten - Årdal

07.10. Bærum - FK Tønsberg

Runde 25

14.10. Årdal - Drøbak/Frogn

14.10. Tollnes - Sarpsborg

14.10. Åmot - Bærum

14.10. Ørn-Horten - FK Tønsberg 

16.10. Lørenskog - Odd Grenland 2

16.10. Vålerenga 2 - Notodden

16.10. Sprint-Jeløy - Stabæk 2

Runde 26

21.10. Bærum - Tollnes

21.10. Sarpsborg - Sprint-Jeløy

21.10. Stabæk 2 - Vålerenga 2

21.10. Notodden - Lørenskog

21.10. Odd Grenland 2 - Årdal

21.10. Drøbak/Frogn - Ørn-Horten

21.10. FK Tønsberg - Åmot

2.divisjon avdeling 2:

Runde 1

17.04. KIL/Hemne - Kjelsås

17.04. Kolstad - Groruddalen

17.04. Strindheim - Kristiansund

17.04. Korsvoll - Ranheim

17.04. Skeid - Steinkjer

18.04. Levanger - Rosenborg 2

18.04. Molde 2 - Byåsen Toppfot. 

Runde 2

22.04. Ranheim - Levanger

22.04. Byåsen Toppfot. - Korsvoll

22.04. Groruddalen - Strindheim

22.04. Kjelsås - Kolstad

22.04. Steinkjer - KIL/Hemne

24.04. Rosenborg 2 - Skeid

24.04. Kristiansund - Molde 2

Runde 3

29.04. Levanger - Byåsen Toppfot.

29.04. Kolstad - Steinkjer

29.04. Strindheim - Kjelsås

29.04. Korsvoll - Kristiansund

29.04. Skeid - KIL/Hemne

01.05. Rosenborg 2 - Ranheim

01.05. Molde 2 - Groruddalen 

Runde 4

06.05. Kristiansund - Levanger

06.05. Groruddalen - Korsvoll

06.05. Steinkjer - Strindheim

06.05. KIL/Hemne - Kolstad

06.05. Ranheim - Skeid

08.05. Byåsen Toppfot. - Rosenborg 2

08.05. Kjelsås - Molde 2

Runde 5

14.05. Levanger - Groruddalen

14.05. Rosenborg 2 - Kristiansund

14.05. Ranheim - Byåsen Toppfot.

14.05. Strindheim - KIL/Hemne

14.05. Molde 2 - Steinkjer

14.05. Korsvoll - Kjelsås

14.05. Skeid - Kolstad

Runde 6

20.05. Kristiansund - Ranheim

20.05. Kjelsås - Levanger

20.05. Steinkjer - Korsvoll

20.05. Kolstad - Strindheim

20.05. Byåsen Toppfot. - Skeid

22.05. Groruddalen - Rosenborg 2

22.05. KIL/Hemne - Molde 2

Runde 7

27.05. Levanger - Steinkjer

27.05. Ranheim - Groruddalen

27.05. Byåsen Toppfot. - Kristiansund

27.05. Korsvoll - KIL/Hemne

27.05. Skeid - Strindheim

29.05. Rosenborg 2 - Kjelsås

29.05. Molde 2 - Kolstad

Runde 8

03.06. Groruddalen - Byåsen Toppfot.

03.06. Kjelsås - Ranheim

03.06. Steinkjer - Rosenborg 2

03.06. KIL/Hemne - Levanger

03.06. Kolstad - Korsvoll

03.06. Strindheim - Molde 2

03.06. Kristiansund - Skeid

Runde 9

10.06. Levanger - Kolstad

10.06. Rosenborg 2 - KIL/Hemne

10.06. Ranheim - Steinkjer

10.06. Byåsen Toppfot. - Kjelsås

10.06. Kristiansund - Groruddalen

10.06. Korsvoll - Strindheim

10.06. Skeid - Molde 2

Runde 10

17.06. Kjelsås - Kristiansund

17.06. Steinkjer - Byåsen Toppfot.

17.06. KIL/Hemne - Ranheim

17.06. Kolstad - Rosenborg 2

17.06. Strindheim - Levanger

17.06. Molde 2 - Korsvoll

17.06. Groruddalen - Skeid

Runde 11

24.06. Levanger - Molde 2

24.06. Rosenborg 2 - Strindheim

24.06. Ranheim - Kolstad

24.06. Byåsen Toppfot. - KIL/Hemne

24.06. Kristiansund - Steinkjer

24.06. Groruddalen - Kjelsås

24.06. Skeid - Korsvoll

Runde 12

15.07. Steinkjer - Groruddalen

15.07. KIL/Hemne - Kristiansund

15.07. Kolstad - Byåsen Toppfot.

15.07. Strindheim - Ranheim

15.07. Korsvoll - Levanger

15.07. Skeid - Kjelsås

17.07. Molde 2 - Rosenborg 2

Runde 13

22.07. Byåsen Toppfot. - Strindheim

22.07. Kristiansund - Kolstad

22.07. Groruddalen - KIL/Hemne

22.07. Kjelsås - Steinkjer

22.07. Levanger - Skeid

23.07. Ranheim - Molde 2

24.07. Rosenborg 2 - Korsvoll

Runde 14

29.07. Rosenborg 2 - Levanger

29.07. Kjelsås - KIL/Hemne

29.07. Groruddalen - Kolstad

29.07. Kristiansund - Strindheim

29.07. Ranheim - Korsvoll

29.07. Steinkjer - Skeid

31.07. Byåsen Toppfot. - Molde 2

Runde 15

05.08. Strindheim - Groruddalen

05.08. Kolstad - Kjelsås

05.08. Levanger - Ranheim

05.08. Korsvoll - Byåsen Toppfot.

05.08. KIL/Hemne - Steinkjer

07.08. Skeid - Rosenborg 2

07.08. Molde 2 - Kristiansund

Runde 16

12.08. Byåsen Toppfot. - Levanger

12.08. Steinkjer - Kolstad

12.08. Kjelsås - Strindheim

12.08. Kristiansund - Korsvoll

12.08. KIL/Hemne - Skeid

12.08. Ranheim - Rosenborg 2

14.08. Groruddalen - Molde 2

Runde 17

19.08. Rosenborg 2 - Byåsen Toppfot.

19.08. Levanger - Kristiansund

19.08. Korsvoll - Groruddalen

19.08. Molde 2 - Kjelsås

19.08. Strindheim - Steinkjer

19.08. Kolstad - KIL/Hemne

19.08. Skeid - Ranheim

Runde 18

26.08. Groruddalen - Levanger

26.08. Kristiansund - Rosenborg 2

26.08. Byåsen Toppfot. - Ranheim

26.08. KIL/Hemne - Strindheim

26.08. Kjelsås - Korsvoll

26.08. Kolstad - Skeid

28.08. Steinkjer - Molde 2

Runde 19

02.09. Ranheim - Kristiansund

02.09. Rosenborg 2 - Groruddalen

02.09. Levanger - Kjelsås

02.09. Korsvoll - Steinkjer

02.09. Molde 2 - KIL/Hemne

02.09. Strindheim - Kolstad

02.09. Skeid - Byåsen Toppfot.

Runde 20

09.09. Steinkjer - Levanger

09.09. Groruddalen - Ranheim

09.09. Kristiansund - Byåsen Toppfot.

09.09. KIL/Hemne - Korsvoll

09.09. Strindheim - Skeid

11.09. Kjelsås - Rosenborg 2

11.09. Kolstad - Molde 2

Runde 21

16.09. Byåsen Toppfot. - Groruddalen

16.09. Ranheim - Kjelsås

16.09. Levanger - KIL/Hemne

16.09. Korsvoll - Kolstad

16.09. Skeid - Kristiansund

18.09. Rosenborg 2 - Steinkjer

18.09. Molde 2 - Strindheim

Runde 22

23.09. Kolstad - Levanger

23.09. Steinkjer - Ranheim

23.09. Kjelsås - Byåsen Toppfot.

23.09. Groruddalen - Kristiansund

23.09. Strindheim - Korsvoll

25.09. Molde 2 - Skeid

25.09. KIL/Hemne - Rosenborg 2

Runde 23

30.09. Kristiansund - Kjelsås

30.09. Byåsen Toppfot. - Steinkjer

30.09. Ranheim - KIL/Hemne

30.09. Levanger - Strindheim

30.09. Skeid - Groruddalen

02.10. Rosenborg 2 - Kolstad

02.10. Korsvoll - Molde 2

Runde 24

07.10. Molde 2 - Levanger

07.10. Strindheim - Rosenborg 2

07.10. Kolstad - Ranheim

07.10. KIL/Hemne - Byåsen Toppfot.

07.10. Steinkjer - Kristiansund

07.10. Kjelsås - Groruddalen

07.10. Korsvoll - Skeid

Runde 25

14.10. Groruddalen - Steinkjer

14.10. Kristiansund - KIL/Hemne

14.10. Byåsen Toppfot. - Kolstad

14.10. Ranheim - Strindheim

14.10. Levanger - Korsvoll

14.10. Kjelsås - Skeid

16.10. Rosenborg 2 - Molde 2

Runde 26

21.10. Korsvoll - Rosenborg 2

21.10. Molde 2 - Ranheim

21.10. Strindheim - Byåsen Toppfot.

21.10. Kolstad - Kristiansund

21.10. KIL/Hemne - Groruddalen

21.10. Steinkjer - Kjelsås

21.10. Skeid - Levanger

2. divisjon avdeling 3:

Runde 1
17.04. Vard Haugesund - Stord/Moster

17.04. Åsane - Ålgård

17.04. Mandalskameratene - Fyllingen

17.04. Klepp - Sandnes Ulf

17.04. Askøy - Flekkerøy

18.04. Start 2 - Kopervik

18.04. Fana - Viking 2 

Runde 2
22.04. Fyllingen - Fana

22.04. Ålgård - Mandalskameratene

22.04. Stord/Moster - Åsane

22.04. Flekkerøy - Vard Haugesund

22.04. Kopervik - Askøy

24.04. Sandnes Ulf - Start 2

24.04. Viking 2 - Klepp

Runde 3

29.04. Kopervik - Sandnes Ulf

29.04. Åsane - Flekkerøy

29.04. Mandalskameratene - Stord/Moster

29.04. Fana - Ålgård

29.04. Klepp - Fyllingen

29.04. Askøy - Vard Haugesund

01.05. Start 2 - Viking 2

Runde 4

06.05. Ålgård - Klepp

06.05. Stord/Moster - Fana

06.05. Flekkerøy - Mandalskameratene

06.05. Vard Haugesund - Åsane

06.05. Sandnes Ulf - Askøy

08.05. Viking 2 - Kopervik

08.05. Fyllingen - Start 2

Runde 5

14.05. Start 2 - Ålgård

14.05. Kopervik - Fyllingen

14.05. Sandnes Ulf - Viking 2

14.05. Mandalskameratene - Vard Haugesund

14.05. Fana - Flekkerøy

14.05. Klepp - Stord/Moster

14.05. Askøy - Åsane

Runde 6

20.05. Fyllingen - Sandnes Ulf

20.05. Ålgård - Kopervik

20.05. Flekkerøy - Klepp

20.05. Vard Haugesund - Fana

20.05. Åsane - Mandalskameratene

22.05. Viking 2 - Askøy

22.05. Stord/Moster - Start 2

Runde 7

27.05. Kopervik - Stord/Moster

27.05. Sandnes Ulf - Ålgård

27.05. Fana - Åsane

27.05. Klepp - Vard Haugesund

27.05. Askøy - Mandalskameratene

29.05. Start 2 - Flekkerøy

29.05. Viking 2 - Fyllingen

Runde 8

03.06. Ålgård - Viking 2

03.06. Stord/Moster - Sandnes Ulf

03.06. Flekkerøy - Kopervik

03.06. Vard Haugesund - Start 2

03.06. Åsane - Klepp

03.06. Mandalskameratene - Fana

03.06. Fyllingen - Askøy 

Runde 9

10.06. Start 2 - Åsane

10.06. Kopervik - Vard Haugesund

10.06. Sandnes Ulf - Flekkerøy

10.06. Viking 2 - Stord/Moster

10.06. Fyllingen - Ålgård

10.06. Klepp - Mandalskameratene

10.06. Askøy - Fana 

Runde 10

17.06. Stord/Moster - Fyllingen

17.06. Flekkerøy - Viking 2

17.06. Vard Haugesund - Sandnes Ulf

17.06. Åsane - Kopervik

17.06. Mandalskameratene - Start 2

17.06. Fana - Klepp

17.06. Ålgård - Askøy 

Runde 11

24.06. Start 2 - Fana

24.06. Kopervik - Mandalskameratene

24.06. Sandnes Ulf - Åsane

24.06. Viking 2 - Vard Haugesund

24.06. Fyllingen - Flekkerøy

24.06. Ålgård - Stord/Moster

24.06. Askøy - Klepp 

Runde 12

15.07. Flekkerøy - Ålgård

15.07. Vard Haugesund - Fyllingen

15.07. Askøy - Stord/Moster

15.07. Mandalskameratene - Sandnes Ulf

15.07. Fana - Kopervik

17.07. Klepp - Start 2

17.07. Åsane - Viking 2 

Runde 13

22.07. Kopervik - Klepp

22.07. Sandnes Ulf - Fana

22.07. Fyllingen - Åsane

22.07. Ålgård - Vard Haugesund

22.07. Stord/Moster - Flekkerøy

24.07. Start 2 - Askøy

24.07. Viking 2 - Mandalskameratene 

Runde 14

29.07. Stord/Moster - Vard Haugesund

29.07. Ålgård - Åsane

29.07. Fyllingen - Mandalskameratene

29.07. Sandnes Ulf - Klepp

29.07. Flekkerøy - Askøy

31.07. Kopervik - Start 2

31.07. Viking 2 - Fana

Runde 15

05.08. Fana - Fyllingen

05.08. Mandalskameratene - Ålgård

05.08. Åsane - Stord/Moster

05.08. Vard Haugesund - Flekkerøy

05.08. Askøy - Kopervik

07.08. Start 2 - Sandnes Ulf

07.08. Klepp - Viking 2 

Runde 16

12.08. Sandnes Ulf - Kopervik

12.08. Flekkerøy - Åsane

12.08. Stord/Moster - Mandalskameratene

12.08. Ålgård - Fana

12.08. Fyllingen - Klepp

12.08. Vard Haugesund - Askøy

14.08. Viking 2 - Start 2 

Runde 17

19.08. Kopervik - Viking 2

19.08. Start 2 - Fyllingen

19.08. Klepp - Ålgård

19.08. Fana - Stord/Moster

19.08. Mandalskameratene - Flekkerøy

19.08. Åsane - Vard Haugesund

19.08. Askøy - Sandnes Ulf 

Runde 18

26.08. Fyllingen - Kopervik

26.08. Vard Haugesund - Mandalskameratene

26.08. Flekkerøy - Fana

26.08. Stord/Moster - Klepp

26.08. Åsane - Askøy

28.08. Ålgård - Start 2

28.08. Viking 2 - Sandnes Ulf 

Runde 19

02.09. Sandnes Ulf - Fyllingen

02.09. Kopervik - Ålgård

02.09. Start 2 - Stord/Moster

02.09. Klepp - Flekkerøy

02.09. Fana - Vard Haugesund

02.09. Mandalskameratene - Åsane

02.09. Askøy - Viking 2 

Runde 20

09.09. Stord/Moster - Kopervik

09.09. Ålgård - Sandnes Ulf

09.09. Åsane - Fana

09.09. Vard Haugesund - Klepp

09.09. Mandalskameratene - Askøy

11.09. Flekkerøy - Start 2

11.09. Fyllingen - Viking 2 

Runde 21

16.09. Sandnes Ulf - Stord/Moster

16.09. Kopervik - Flekkerøy

16.09. Klepp - Åsane

16.09. Fana - Mandalskameratene

16.09. Askøy - Fyllingen

18.09. Viking 2 - Ålgård

18.09. Start 2 - Vard Haugesund 

Runde 22

23.09. Vard Haugesund - Kopervik

23.09. Flekkerøy - Sandnes Ulf

23.09. Ålgård - Fyllingen

23.09. Mandalskameratene - Klepp

23.09. Fana - Askøy

25.09. Åsane - Start 2

25.09. Stord/Moster - Viking 2 

Runde 23

30.09. Fyllingen - Stord/Moster

30.09. Sandnes Ulf - Vard Haugesund

30.09. Kopervik - Åsane

30.09. Klepp - Fana

30.09. Askøy - Ålgård

02.10. Viking 2 - Flekkerøy

02.10. Start 2 - Mandalskameratene 

Runde 24

07.10. Fana - Start 2

07.10. Mandalskameratene - Kopervik

07.10. Åsane - Sandnes Ulf

07.10. Vard Haugesund - Viking 2

07.10. Flekkerøy - Fyllingen

07.10. Stord/Moster - Ålgård

07.10. Klepp - Askøy 

Runde 25

14.10. Ålgård - Flekkerøy

14.10. Fyllingen - Vard Haugesund

14.10. Sandnes Ulf - Mandalskameratene

14.10. Kopervik - Fana

14.10. Stord/Moster - Askøy

16.10. Viking 2 - Åsane

16.10. Start 2 - Klepp 

Runde 26

21.10. Klepp - Kopervik

21.10. Fana - Sandnes Ulf

21.10. Mandalskameratene - Viking 2

21.10. Åsane - Fyllingen

21.10. Vard Haugesund - Ålgård

21.10. Flekkerøy - Stord/Moster

21.10. Askøy - Start 2

2.divisjon avdeling 4:

Runde 1

17.04. Gjøvik-Lyn - Ullensaker/Kisa

17.04. Hammerfest - Skarp

17.04. Brumunddal - Mo

17.04. Harstad IL, - Alta

17.04. Eidsvold TF - Steigen

18.04. Ham-Kam 2 - Raufoss

18.04. Lillestrøm 2 - Nybergsund


Runde 2

22.04. Mo - Harstad IL,

22.04. Nybergsund - Brumunddal

22.04. Ullensaker/Kisa - Hammerfest

22.04. Steigen - Gjøvik-Lyn

22.04. Raufoss - Eidsvold TF

24.04. Alta - Ham-Kam 2

24.04. Skarp - Lillestrøm 2

Runde 3

29.04. Raufoss - Alta

29.04. Hammerfest - Steigen

29.04. Brumunddal - Skarp

29.04. Harstad IL, - Nybergsund

29.04. Eidsvold TF - Gjøvik-Lyn

01.05. Ham-Kam 2 - Mo

01.05. Lillestrøm 2 - Ullensaker/Kisa 

Runde 4

06.05. Mo - Raufoss

06.05. Skarp - Harstad IL,

06.05. Ullensaker/Kisa - Brumunddal

06.05. Gjøvik-Lyn - Hammerfest

06.05. Alta - Eidsvold TF

08.05. Nybergsund - Ham-Kam 2

08.05. Steigen - Lillestrøm 2 

Runde 5

14.05. Ham-Kam 2 - Skarp

14.05. Raufoss - Nybergsund

14.05. Alta - Mo

14.05. Lillestrøm 2 - Gjøvik-Lyn

14.05. Brumunddal - Steigen

14.05. Harstad IL, - Ullensaker/Kisa

14.05. Eidsvold TF - Hammerfest 

Runde 6

20.05. Nybergsund - Alta

20.05. Skarp - Raufoss

20.05. Steigen - Harstad IL,

20.05. Gjøvik-Lyn - Brumunddal

20.05. Mo - Eidsvold TF

22.05. Ullensaker/Kisa - Ham-Kam 2

22.05. Hammerfest - Lillestrøm 2

Runde 7

27.05. Raufoss - Ullensaker/Kisa

27.05. Alta - Skarp

27.05. Mo - Nybergsund

27.05. Brumunddal - Hammerfest

27.05. Harstad IL, - Gjøvik-Lyn

29.05. Eidsvold TF - Lillestrøm 2

29.05. Ham-Kam 2 - Steigen 

Runde 8

03.06. Skarp - Mo

03.06. Ullensaker/Kisa - Alta

03.06. Steigen - Raufoss

03.06. Hammerfest - Harstad IL,

03.06. Nybergsund - Eidsvold TF

06.06. Gjøvik-Lyn - Ham-Kam 2

06.06. Lillestrøm 2 - Brumunddal

Runde 9

10.06. Ham-Kam 2 - Hammerfest

10.06. Raufoss - Gjøvik-Lyn

10.06. Alta - Steigen

10.06. Mo - Ullensaker/Kisa

10.06. Nybergsund - Skarp

10.06. Harstad IL, - Lillestrøm 2

10.06. Eidsvold TF - Brumunddal 

Runde 10

17.06. Ullensaker/Kisa - Nybergsund

17.06. Steigen - Mo

17.06. Gjøvik-Lyn - Alta

17.06. Hammerfest - Raufoss

17.06. Lillestrøm 2 - Ham-Kam 2

17.06. Brumunddal - Harstad IL,

17.06. Skarp - Eidsvold TF

Runde 11

24.06. Ham-Kam 2 - Brumunddal

24.06. Raufoss - Lillestrøm 2

24.06. Alta - Hammerfest

24.06. Mo - Gjøvik-Lyn

24.06. Nybergsund - Steigen

24.06. Skarp - Ullensaker/Kisa

24.06. Eidsvold TF - Harstad IL, 

Runde 12

01.07. Steigen - Skarp

01.07. Gjøvik-Lyn - Nybergsund

01.07. Hammerfest - Mo

01.07. Eidsvold TF - Ullensaker/Kisa

01.07. Brumunddal - Raufoss

03.07. Harstad IL, - Ham-Kam 2

03.07. Lillestrøm 2 - Alta 

Runde 13

08.07. Raufoss - Harstad IL,

08.07. Alta - Brumunddal

08.07. Mo - Lillestrøm 2

08.07. Nybergsund - Hammerfest

08.07. Skarp - Gjøvik-Lyn

08.07. Ullensaker/Kisa - Steigen

08.07. Ham-Kam 2 - Eidsvold TF

Runde 14

29.07. Ullensaker/Kisa - Gjøvik-Lyn

29.07. Skarp - Hammerfest

29.07. Mo - Brumunddal

29.07. Alta - Harstad IL,

29.07. Steigen - Eidsvold TF

31.07. Raufoss - Ham-Kam 2

01.08. Nybergsund - Lillestrøm 2 

Runde 15

05.08. Harstad IL, - Mo

05.08. Brumunddal - Nybergsund

05.08. Hammerfest - Ullensaker/Kisa

05.08. Gjøvik-Lyn - Steigen

05.08. Eidsvold TF - Raufoss

07.08. Ham-Kam 2 - Alta

07.08. Lillestrøm 2 - Skarp 

Runde 16

12.08. Alta - Raufoss

12.08. Steigen - Hammerfest

12.08. Skarp - Brumunddal

12.08. Nybergsund - Harstad IL,

12.08. Gjøvik-Lyn - Eidsvold TF

14.08. Ullensaker/Kisa - Lillestrøm 2

14.08. Mo - Ham-Kam 2 

Runde 17

19.08. Raufoss - Mo

19.08. Ham-Kam 2 - Nybergsund

19.08. Harstad IL, - Skarp

19.08. Brumunddal - Ullensaker/Kisa

19.08. Lillestrøm 2 - Steigen

19.08. Hammerfest - Gjøvik-Lyn

19.08. Eidsvold TF - Alta 

Runde 18

26.08. Nybergsund - Raufoss

26.08. Mo - Alta

26.08. Steigen - Brumunddal

26.08. Ullensaker/Kisa - Harstad IL,

26.08. Hammerfest - Eidsvold TF

28.08. Skarp - Ham-Kam 2

28.08. Gjøvik-Lyn - Lillestrøm 2 

Runde 19

02.09. Alta - Nybergsund

02.09. Raufoss - Skarp

02.09. Ham-Kam 2 - Ullensaker/Kisa

02.09. Harstad IL, - Steigen

02.09. Brumunddal - Gjøvik-Lyn

02.09. Lillestrøm 2 - Hammerfest

02.09. Eidsvold TF - Mo 

Runde 20

09.09. Ullensaker/Kisa - Raufoss

09.09. Skarp - Alta

09.09. Nybergsund - Mo

09.09. Hammerfest - Brumunddal

09.09. Gjøvik-Lyn - Harstad IL,

11.09. Lillestrøm 2 - Eidsvold TF

11.09. Steigen - Ham-Kam 2 

Runde 21

16.09. Mo - Skarp

16.09. Alta - Ullensaker/Kisa

16.09. Raufoss - Steigen

16.09. Eidsvold TF - Nybergsund

16.09. Harstad IL, - Hammerfest

18.09. Brumunddal - Lillestrøm 2

18.09. Ham-Kam 2 - Gjøvik-Lyn 

Runde 22

23.09. Brumunddal - Eidsvold TF

23.09. Gjøvik-Lyn - Raufoss

23.09. Steigen - Alta

23.09. Ullensaker/Kisa - Mo

23.09. Skarp - Nybergsund

25.09. Lillestrøm 2 - Harstad IL,

25.09. Hammerfest - Ham-Kam 2 

Runde 23

30.09. Nybergsund - Ullensaker/Kisa

30.09. Mo - Steigen

30.09. Alta - Gjøvik-Lyn

30.09. Raufoss - Hammerfest

30.09. Harstad IL, - Brumunddal

30.09. Eidsvold TF - Skarp

02.10. Ham-Kam 2 - Lillestrøm 2 

Runde 24

07.10. Brumunddal - Ham-Kam 2

07.10. Lillestrøm 2 - Raufoss

07.10. Hammerfest - Alta

07.10. Gjøvik-Lyn - Mo

07.10. Steigen - Nybergsund

07.10. Ullensaker/Kisa - Skarp

07.10. Harstad IL, - Eidsvold TF 

Runde 25

14.10. Skarp - Steigen

14.10. Nybergsund - Gjøvik-Lyn

14.10. Mo - Hammerfest

14.10. Ullensaker/Kisa - Eidsvold TF

14.10. Raufoss - Brumunddal

16.10. Ham-Kam 2 - Harstad IL,

16.10. Alta - Lillestrøm 2 

Runde 26

21.10. Harstad IL, - Raufoss

21.10. Brumunddal - Alta

21.10. Lillestrøm 2 - Mo

21.10. Hammerfest - Nybergsund

21.10. Gjøvik-Lyn - Skarp

21.10. Steigen - Ullensaker/Kisa

21.10. Eidsvold TF - Ham-Kam 2

ÅPNER MOT STEINKJER: Skeid og Espen Grina spiller hjemme mot Steinkjer 17. april.