LAHTI (Dagbladet): Sint. Forbannet. Mord i blikket. Dopingvenner. Suveren og uslåelig. Villdyret.
Sergej Ustjugov (24) har stjålet mange overskrifter i ski-VM i Lahti og er i ferd med å bli mesterskapets store stjerne. Men russeren, som kalles «elgen» i hjemlandet, er ikke bare en kontroversiell kruttønne.
Ustjugovs varme sider er mange. Smilet kan sjarmere alle når Ustjugov først er glad. Latteren varmer. Humoren er lun. Og kjærligheten som den doble verdensmesteren viser i sine gode stunder, overgår de aller fleste.
Med Dagbladet Pluss kan du dykke ned i en verden av eksklusivt innhold som berører, beriker og begeistrer
Kom tett på de sterke historiene. Bli med på innsiden og bak fasaden. Ta gode valg i hverdagen ved hjelp av våre tips, tester og guider.
Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger