Ski-NM: 30 km menn

Skrautvål: Norgesmesterskapet på ski, 30 km langrenn fri teknikk menn i dag:

Gull: Bjørn Dæhlie, Nannestad Skiklubb 1.17.57,5,

Sølv: Thomas Alsgaard, Eidsvold Værk 1.18.39,8,

Bronse: Kristen Skjeldal, Bulken 1.19.03,7,

4) Espen Bjervig, Oseberg 1.19.31,1, 5) Anders Eide, Snåsa 1.19.44,0, 6) Frode Jermstad, Strindheim 1.19.57,4, 7) Tor Arne Hetland, Byåsen 1.20.06,4, 8) Remi Andersen, Bækkelaget 1.22.02,5, 9) Jan Jakob Verdenius, Strindheim 1.22.07,1, 10) Frode Estil, Byåsen 1.22.07,4,

11) Anders Aukland, Oseberg 1.22.31,5, 12) Arve Skåren, Byåsen 1.22.45,1, 13) Rune Torseth, Lyn 1.22.51,3, 14) Halgeir Bratberg, Kjelsås 1.23.01,8, 15) Håvard Solbakken, Tromsdalen UIL 1.23.22,1, 16) Håvard Moheim, Lillehammer 1.23.53,5, 17) Morten Brørs, Steinkjer 1.23.58,7, 18) Jon Olaf Bergersen, Kjelsås 1.24.03,1, 19) Frode Lillefjell, Henning 1.24.17,9, 20) Håvard Skorstad, Lyn 1.24.23,9,

21) Hans Leithe, Moen 1.24.46,2, 22) Hallgeir Viken 1.24.49,9, 23) Jan Egil Andresen, Hamar 1.25.16,9, 24) Erlend Hoff, Kilkameratene 1.25.33,1, 25) Ola Rygg, Byåsen 1.25.37,0, 26) Tor Halvor Bjørnstad, Voss 1.25.37,9, 27) Erik Olerud, Svea 1.25.39,4, 28) Frode Pedersen, Kjelsås 1.25.40,1, 29) Roger Mohaugen, Nannestad 1.25.49,2, 30) Toralf Heimdal, Dølaski 1.26.06,1,

31) Håkon Loe Johansen, Strindheim 1.26.08,1, 32) Øyvind Sandbakken, Lillehammer 1.26.10,8, 33) Per Morten Hvattum, Gran 1.26.10,9, 34) Rolv Eriksrud, Sjåstad/V. Lier 1.26.14,3, 35) Alf Roger Holme, Nannestad 1.26.18,3, 36) Terje Smedvold, Nannestad 1.26.36,3, 37) Trond Iversen, Mjøndalen 1.26.39,6, 38) Thomas Nomerstad, Moelven 1.26.43,4, 39) Lars Wadahl, Sør-Fron 1.26.49,8, 40) Lars Hasselvold, Strindheim 1.26.55,9,

Artikkelen fortsetter under annonsen

41) Svein Anders Melhus, Henning 1.27.03,2, 42) Håvard Bjerkeli, Isfjorden 1.27.07,3, 43) Roger Lillestøl, Hornindal 1.27.15,1, 44) Brynjar Skjærli, Østre Toten 1.27.31,0, 45) Halvor Utistog, Fossum 1.27.38,3, 46) Hans Prøsch, Røros IL 1.27.43,4, 47) Martin Ree, Byåsen IL 1.27.54,1, 48) Petter Svendsen, Tromsø 1.27.55,4, 49) Kjartan Roland, Nannestad 1.28.02,4, 50) Ketil Bjørnstad, Fauske 1.28.05,9,

51) Arne Chr. Sand, Sjåstad/V. Lier 1.28.27,8, 52) Tore Arnegard, Ål 1.28.28,0, 53) Kjetil Juul Pedersen, Magnor 1.28.41,2, 54) Stig Nilsen, Utleira 1.28.46,7, 55) Svein Roger Aanstad, Ringebu-Fåvang 1.29.00,5, 56) Jens Petter Estil, Sørli 1.29.01,3, 57) Øystein Ånesen, Seljeskog 1.29.02,5, 58) Fredrik Aukland, Oseberg 1.29.08,9, 59) Ronny Jakobsen, Medkila 1.29.10,0, 60) Jan Halland, Rødberg 1.29.22,8,

61) Pål Hovdenakk, Ørsta 1.29.23,6, 62) Lars Ove Valøen, NTNUI 1.29.25,5, 63) Torgeir G. Lien, Fossum 1.29.36,3, 64) Vidar Igeltjørn, Korlevoll 1.29.42,1, 65) Kaj Helge Helgesen, Alta 1.29.44,6, 66) Rolf Lundamo, Dølaski 1.29.53,1, 67) Amund Hansen, Nes 1.29.56,4, 68) Jon Arne Opstad, Stokke 1.30.00,9, 69) Trond Are Hoel, Korlevoll 1.30.12,3, 70) Torstein Jørstad, Øystre Slidre 1.30.27,8,

71) Morten Grøan, Lyn 1.30.43,8, 72) Frode Olsen, Vinne 1.30.52,9, 73) Audun Foss Knutsen, Fjellhug/Vereide 1.30.55,6, 74) Gjermund Langslet, NTNUI 1.30.57,8, 75) Ricard Larson, Bærum 1.30.58,2, 76) Knut Inge Orset, Torvikbukt 1.31.03,7, 77) Truls Larsen, Oppsal 1.31.25,5, 78) Jan Otterstad, Moelven 1.31.38,2, 79) Vegard Ø. Hagen, Nannestad 1.31.44,7, 80) Ola Sandholt, Nannestad 1.31.48,8,

81) Anders N. Hansen, Hokksund 1.32.00,3, 82) Martin Bartnes, Steinkjer 1.32.02,6, 83) Øyvind Madland, Gjesdal 1.32.04,5, 84) Håvard Haugstulen, Søre Ål 1.32.15,7, 85) Frode Øren, Kolvereid 1.32.26,7, 86) Arnstein Finstad, Ogndal 1.34.05,5, 87) Ola Engene, Svene 1.36.14,9, 88) Terje Bøygard, Ål 1.36.46,0, 89) Frode Strøm, Narvik 1.37.13,2, 90) Sveinung Grov, Tinn 1.38.34,4,

91) Pål Svensen, Kongsberg 1.38.35,5, 92) Tor Nordås, Øystre Slidre 1.38.40,3, 93) Geir Willulmsen, Strindheim 1.42.04,0, 94) Ivar Dillan, Helgådal 1.49.20,6.

NTB