Tippeligaen 1999

11. april starter Tippeliga-moroa igjen. Her er kampoppsettet for 1999-sesongen:

Søndag 11/4 (1. runde):

Brann - Lillestrøm, Molde - Tromsø, Rosenborg - Moss, Stabæk - Skeid, Strømsgodset - Kongsvinger, Viking - Odd Grenland, Vålerenga - Bodø/Glimt.

Søndag 18/4 (2. runde):

Bodø/Glimt - Strømsgodset, Kongsvinger - Molde, Lillestrøm - Rosenborg, Moss - Viking, Odd Grenland - Stabæk, Skeid - Vålerenga, Tromsø - Brann.

Fredag 23/4 (3. runde):

Brann - Kongsvinger, Molde - Bodø/Glimt, Odd Grenland - Skeid, Rosenborg - Tromsø, Stabæk - Moss, Strømsgodset - Vålerenga, Viking - Lillestrøm.

Søndag 2/5 (4. runde):

Bodø/Glimt - Brann, Kongsvinger - Rosenborg, Lillestrøm - Stabæk, Moss - Odd Grenland, Skeid - Strømsgodset, Tromsø - Viking, Vålerenga - Molde.

Søndag 9/5 (5. runde):

Brann - Vålerenga, Molde - Strømsgodset, Odd Grenland - Lillestrøm, Rosenborg - Bodø/Glimt, Skeid - Moss

Stabæk - Tromsø, Viking - Kongsvinger.

Torsdag 13/5 (6. runde):

Bodø/Glimt - Viking, Kongsvinger - Stabæk, Lillestrøm - Moss, Molde - Skeid, Strømsgodset - Brann, Tromsø - Odd Grenland, Vålerenga - Rosenborg.

Søndag 16/5 (7. runde):

Brann - Molde, Moss - Tromsø, Odd Grenland - Kongsvinger, Rosenborg - Strømsgodset, Skeid - Lillestrøm, Stabæk - Bodø/Glimt, Viking - Vålerenga.

Mandag 24/5 (8. runde):

Bodø/Glimt - Odd Grenland, Brann - Skeid, Kongsvinger - Moss, Molde - Rosenborg, Strømsgodset - Viking, Tromsø - Lillestrøm, Vålerenga - Stabæk.

Onsdag 9/6 (9. runde):

Lillestrøm - Kongsvinger, Moss - Bodø/Glimt, Odd Grenland - Vålerenga, Rosenborg - Brann, Skeid - Tromsø, Stabæk - Strømsgodset, Viking - Molde.

Søndag 13/6 (10. runde):

Bodø/Glimt - Lillestrøm, Brann - Viking, Kongsvinger - Tromsø, Molde - Stabæk, Rosenborg - Skeid, Strømsgodset - Odd Grenland, Vålerenga - Moss.

Onsdag 16/6 (11. runde):

Lillestrøm - Vålerenga, Moss - Strømsgodset, Odd Grenland - Molde, Skeid - Kongsvinger, Stabæk - Brann, Tromsø - Bodø/Glimt, Viking - Rosenborg.

Søndag 20/6 (12. runde):

Bodø/Glimt - Kongsvinger, Brann - Odd Grenland, Molde - Moss, Rosenborg - Stabæk, Strømsgodset - Lillestrøm, Viking - Skeid, Vålerenga - Tromsø.

Søndag 27/6 (13. runde):

Kongsvinger - Vålerenga, Lillestrøm - Molde, Moss - Brann, Odd Grenland - Rosenborg, Skeid - Bodø/Glimt, Stabæk - Viking, Tromsø - Strømsgodset.

Søndag 4/7 (14. runde):

Bodø/Glimt - Vålerenga, Kongsvinger - Strømsgodset, Lillestrøm - Brann, Moss - Rosenborg, Odd Grenland - Viking, Skeid - Stabæk, Tromsø - Molde.

Søndag 11/7 (15. runde):

Brann - Tromsø, Molde - Kongsvinger, Rosenborg - Lillestrøm, Stabæk - Odd Grenland, Strømsgodset - Bodø/Glimt, Viking - Moss, Vålerenga - Skeid.

Søndag 25/7 (16. runde):

Bodø/Glimt - Molde, Kongsvinger - Brann, Lillestrøm - Viking, Moss - Stabæk, Skeid - Odd Grenland, Tromsø - Rosenborg, Vålerenga - Strømsgodset.

Søndag 1/8 (17. runde):

Brann - Bodø/Glimt, Molde - Vålerenga, Odd Grenland - Moss, Rosenborg - Kongsvinger, Stabæk - Lillestrøm, Strømsgodset - Skeid, Viking - Tromsø.

Søndag 8/8 (18. runde):

Bodø/Glimt - Rosenborg, Kongsvinger - Viking, Lillestrøm - Odd Grenland, Moss - Skeid, Strømsgodset - Molde, Tromsø - Stabæk, Vålerenga - Brann.

Søndag 15/8 (19. runde):

Brann - Strømsgodset, Moss - Lillestrøm, Odd Grenland - Tromsø, Rosenborg - Vålerenga, Skeid - Molde, Stabæk - Kongsvinger, Viking - Bodø/Glimt.

Søndag 22/8 (20. runde):

Bodø/Glimt - Stabæk, Kongsvinger - Odd Grenland, Lillestrøm - Skeid, Molde - Brann, Strømsgodset - Rosenborg, Tromsø - Moss, Vålerenga - Viking.

Søndag 29/8 (21. runde):

Lillestrøm - Tromsø, Moss - Kongsvinger, Odd Grenland - Bodø/Glimt, Rosenborg - Molde, Skeid - Brann, Stabæk - Vålerenga, Viking - Strømsgodset.

Søndag 12/9 (22. runde):

Bodø/Glimt - Moss, Brann - Rosenborg, Kongsvinger - Lillestrøm, Molde - Viking, Strømsgodset - Stabæk, Tromsø - Skeid, Vålerenga - Odd Grenland.

Søndag 19/9 (23. runde):

Lillestrøm - Bodø/Glimt, Moss - Vålerenga, Odd Grenland - Strømsgodset, Skeid - Rosenborg, Stabæk - Molde, Tromsø - Kongsvinger, Viking - Brann.

Søndag 3/10 (24. runde):

Bodø/Glimt - Tromsø, Brann - Stabæk, Kongsvinger - Skeid, Molde - Odd Grenland, Rosenborg - Viking, Strømsgodset - Moss, Vålerenga - Lillestrøm.

Søndag 17/10 (25. runde):

Kongsvinger - Bodø/Glimt, Lillestrøm - Strømsgodset, Moss - Molde, Odd Grenland - Brann, Skeid - Viking, Stabæk - Rosenborg, Tromsø - Vålerenga.

Søndag 24/10 (26. runde):

Bodø/Glimt - Skeid, Brann - Moss, Molde - Lillestrøm, Rosenborg - Odd Grenland, Strømsgodset - Tromsø,

Viking - Stabæk, Vålerenga - Kongsvinger.
,øNorges Fotballforbund gjør oppmerksom på at enkelte kamper vil bli flyttet etter at de eksakte datoer for E-cupen foreligger og tv-kampene er plukket ut.