VM-programmet

MARSEILLE (NTB): Her er programmet for VM-sluttspillet i fotball 1998.

Onsdag 10. juni:

Gruppe A:

Brasil - Skottland i Paris-St. Denis, Marokko - Norge i Montpellier.

Torsdag 11. juni:

Gruppe B:

Italia - Chile i Bordeaux, Kamerun - Østerrike i Toulouse.

Fredag 12. juni:

Gruppe C:

Frankrike - Sør-Afrika i Marseille, Saudi-Arabia - Danmark i Lens.

Gruppe D:

Paraguay - Bulgaria i Montpellier.

Lørdag 13. juni:

Gruppe D:

Spania - Nigeria i Nantes.

Gruppe E:

Nederland - Belgia i Paris-St. Denis, Sør-Korea - Mexico i Lyon.

Søndag 14. juni:

Gruppe F:

Jugoslavia - Iran i St. Etienne.

Gruppe H:

Argentina - Japan i Toulouse, Jamaica - Kroatia i Lens.

Mandag 15. juni:

Gruppe F:

Tyskland - USA i Paris.

Gruppe G:

Romania - Colombia i Lyon, England - Tunisia i Marseille.

Tirsdag 16. juni:

Gruppe A:

Brasil - Marokko i Nantes, Skottland - Norge i Bordeaux.

Onsdag 17. juni:

Gruppe B:

Italia - Kamerun i Montpellier, Chile - Østerrike i St. Etienne.

Torsdag 18. juni:

Gruppe C:

Frankrike - Saudi-Arabia i Paris-St. Denis, Sør-Afrika - Danmark i Toulouse.

Fredag 19. juni:

Gruppe D:

Spania - Paraguay i St. Etienne, Nigeria - Bulgaria i Paris.

Lørdag 20. juni:

Gruppe E:

Nederland - Sør-Korea i Marseille, Belgia - Mexico i Bordeaux.

Gruppe H:

Artikkelen fortsetter under annonsen

Japan - Kroatia i Nantes.

Søndag 21. juni:

Gruppe F:

Tyskland - Jugoslavia i Lens, USA - Iran i Lyon.

Gruppe H:

Argentina - Jamaica i Paris.

Mandag 22. juni:

Gruppe G:

Romania - England i Toulouse, Colombia - Tunisia i Montpellier.

Tirsdag 23. juni:

Gruppe A:

Brasil - Norge i Marseille, Marokko - Marokko i St. Etienne.

Gruppe B:

Italia - Østerrike i Paris-St. Denis, Chile - Kamerun i Nantes.

Onsdag 24. juni:

Gruppe C:

Frankrike - Danmark i Lyon, Sør-Afrika - Saudi-Arabia i Bordeaux.

Gruppe D:

Spania - Bulgaria i Lens, Nigeria - Paraguay i Toulouse.

Torsdag 25. juni:

Gruppe E:

Nederland - Mexico i St. Etienne, Belgia - Sør-Korea i Paris.

Gruppe F:

Tyskland - Iran i Montpellier, USA - Jugoslavia i Nantes.

Fredag 26. juni:

Gruppe G:

Romania - Tunisia i Paris-St. Denis, Colombia - England i Lens.

Gruppe H:

Argentina - Kroatia i Bordeaux, Japan - Jamaica i Lyon.