Harde anklager: Nekter å svare
Prins William og hertuginne Kate er tause om bokskandalen.
- En befriende følelse
Lene Alexandra Øien foretrekker en minimalistisk jul og går ut mot det unødvendig kjøpepresset.
Tragedie: Livet snudd på hodet
Sanni Hakala er blitt lam fra brystet og ned og må avslutte ishockeykarrieren etter at hun krasjet i målstolpen med hodet først i en SDHL-ka..
LIVE: Arsenal - Wolverhampton
Følg Premier League-oppgjøret her.
- Snyter Norge
Det ligger an til en sensasjonell tysk seier på skiskyttersprinten. Tarjei Bø er på foreløpig andreplass.
Falt på vei ut av bussen - alvorlig skadd
Politiet i Oslo rykker natt til søndag ut med flere patruljer etter melding om en alvorlig bussulykke.
- En passasjer skal ha falt da vedkommende gikk av bussen. Personen er alvorlig skadet, skriver Oslo politidistrikt på Twitter.
Operasjonsleder Guro Sandnes sier til Dagbladet at de foreløpig ikke har ytterligere informasjon om hendelsesforløp eller skadeomfang.
- Vi jobber med å kartlegge hva som har skjedd. Per nå tyder det på at kvinnen har vært på bussen og blitt skadd på vei ut, men vi vet ikke om vedkommende har havnet under bussen eller bare kommet i klem, sier hun.
Kvinnen er fraktet til sykehus med alvorlige skader.
Bane Nor: Ski stasjon stengt
Togtrafikken er stengt ved Ski stasjon som følge av signalfeil, melder Bane Nor på X/Twitter klokka 15.34.
- Ny oppdatering kommer klokka 16.30, opplyser de.
Toglinjer som kan påvirkes er:
Oslo S - Rakkestad, Østfoldbanen østre linje
Stabekk - Ski, Østfoldbanen
Oslo S - Moss, Østfoldbanen vestre linje
Oslo S – Halden – (Göteborg), Østfoldbanen vestre linje
Leilighetsbrann i Arendal
Det brenner i en leilighet i Arendal lørdag ettermiddag, melder Agder politidisitrikt på X.
Ifølge brannvesenet ligger leiligheten i et bygg med flere andre leiligheter. De stares innsats med røykdykkere.
Til Dagbladet sier operatør Emely Gjertsen ved Agder 110-sentral at brannevesenet ikke kjenner til om noen er hjemme, og foreløpig har de ikke fått tak i huseier.
Kort tid seinere skriver politiet på X at røykdykkere har vært gjennom leiligheten som brenner.
- Ingen personer har vært inne. Ingen personer har fått i seg røyk. Ambulanse forlater stedet, skriver politiet.

Roskilde-festivalen: Byttes ut
Den ikoniske Orange Scene på Roskilde-festivalen skal byttes ut.
Det skriver danske BT. Grunnen er at scenen er slitt, og ikke lenger lever opp til kravene til de største artistene.
Roskilde-sjef Signe Lopdrup sier til Sjællandske Nyheder at festivalen har gjort alt de kan for å forlenge levetiden til scenen, men at den altså nå vil erstattes.
Den nye scenen vil være den tredje i rekken i festivalens lange historie, og vil bli større enn sine forgjengere. Også den nye scenen vil bli gjenkjennelig, ifølge sjefen.
Festivalen sier at de har vært nødt til å takke nei til konserter med Rammstein og Rosalia som følge av dagens begrensninger.
Medier: Israel henter forhandlere hjem fra Qatar
Israels statsminister Benjamin Netanyahu skal ha beordret Mossad-sjef David Barnes og hans forhandlingsteam hjem fra Qatar, på grunn av en «blindvei» i lørdagens forhandlinger i Qatar.
Det melder både AFP og Jerusalem Post.
Lørdagens samtaler i Doha handlet om en gjenopptakelse av våpenhvilen mellom Israel og Hamas, opplyste en kilde til Reuters tidligere lørdag.