• Her finner du Dagbladets vinanmeldelser.
(Dagbladet Endelig fredag): I tidsrommet mellom januar og april får norskekysten igjen besøk av skreien. Fra Mørekysten i sør til Lofoten i nord er det igjen fritt frem for fiske av gyteklar torsk som kommer inn fra Barentshavet.
Skreien er genetisk påvist av en annen bestand enn den stedsbundne torsken, og har en annen fasthet og smak i kjøttet enn torsken vi spiser ellers i året.
Med Dagbladet Pluss kan du dykke ned i en verden av eksklusivt innhold som berører, beriker og begeistrer
Kom tett på de sterke historiene. Bli med på innsiden og bak fasaden. Ta gode valg i hverdagen ved hjelp av våre tips, tester og guider.
29,-
1 uke
79,-
1 måned
179,-
3 måneder
Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger