Flaskene i lista under skal være tilgjengelig via Vinmonopolet i dag, onsdag 3.11, men ligger foreløpig ikke ute på Polets hjemmesider.
Med høstens inntog er rødvin godt representert med 43 av disse.
I tillegg finner vi et lite knippe musserende og hvite viner og et solid utvalg hetvin/søtvin, brennevin og øl.
Lanseringens tema er variert, med økologisk champagne, endrueviner fra Rioja, whisky lagret på sterkvinsfat, black IPA og alkoholfritt til julematen. I tillegg kommer sesongtema som søtvin/hetvin og en rekke ulike rødvinsstiler.
Med Dagbladet Pluss kan du dykke ned i en verden av eksklusivt innhold som berører, beriker og begeistrer
Kom tett på de sterke historiene. Bli med på innsiden og bak fasaden. Ta gode valg i hverdagen ved hjelp av våre tips, tester og guider.
29,-
1 uke
79,-
1 måned
179,-
3 måneder
Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.
Vi bryr oss om ditt personvern
dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger